Když s Vámi pracuji, opírám se především o pětiletý "Psychoterapeutický výcvik v Gestalt modalitě" a o dvouletý "Postgraduální výcvik Gestalt terapii s dětmi a adolescenty".

Jsem certifikovaná v metodě "Quantum Energy Coaching" Melanií Salomon.

Vystudovala jsem psychologii na univerzitě v Regensburgu v Německu - v Německu jsem prožila celý svůj studentský život. Během toho jsem absolvovala studijní pobyty ve Varšavě a v Sydney a pracovní stáže v konzultantských společnostech např. v Mnichově nebo na Psychosomatické klinice ve Waldmünchenu v Německu.

Mými učiteli byla a je řada českých Gestalt terapeutů a supervizorů, kterých si vážím, např. z oblasti terapie s dětmi a dospívajícími Alena Vávrová a Alžběta Michalová, z oblasti s dospělými Jiří Drahota a Stáňa Dudová. Z mých zahraničních učitelů si vážím např. Felicie Caroll a Christine Stevens. 

Spolupracovala jsem s neziskovou organizací InBáze, kde jsem jako psycholožka podporovala migranty v jejich životní situaci v České republice.

Profesní NEterapeutické...

Pracovala jsem jako externí kouč a lektorka s lidmi a s týmy ve firmách. Mojí specializací je interkulturní psychologie - mými klienty se tak často stávali lidé, kteří jsou součástí mezinárodních týmů.  V roce 2011 jsem založila společnost CEE Intercultural zaměřující se právě na interkulturní komunikaci.

Část svého profesního života jsem zároveň pracovala se studenty. Učila jsem jako externí lektorka Interkulturní komunikaci a/nebo Organizační psychologii  na Univerzitě a Odborné vysoké škole v Regensburgu, v Offenburgu a jako host na Karlově a Metropolitní univerzitě v Praze. 

Odborně se v těchto oblastech opírám např. o vedlejší studium Interkulturní komunikace na Univerzitě v Regensburgu, výcvik kariérního koučování u CoBeCe Regensburg, výcvik Foundations of Business Constellations s Johnem Whittingtonem, výcvikem v používání interkulturních psychometrických nástrojů od WorldWork Ltc. atd.